See blogi on kasutusel alates 21. augustist 2010. Vana blogi asub siin.


02 January 2011

Kokkuvõte 2010

Siit ta tuleb: mu blogi loetavuse esiviisik! Kuumimad tekstid, mida fännid lugeda armastavad.

Statistika alates 21. augustist, mil seda blogi alustasin.
Kõige rohkem klikke on saanud sissekanne „Uus blogi“, aga sel lihtsal põhjusel, et siia tõi link mu vanast blogist, nii et seda ma tegelikult ei arvesta, kuna sisuga pole siin midagi pistmist.
Teisel kohal on "Staar". Kuna kirjutan siin Eesti esimese LGBTQ raamatu esitlusest, huvitab see teema paljusid ja link antud loole on päris mitmel leheküljel.
Kolmas auväärne koht: „Vittu- kui romantiline!“. On vana tõde, et rahvast keerab üles seks ja vägivald. Pane kirja mõni tabusõna ja loetavus tõuseb hüppeliselt. Muide, ma ei eksi, kui väidan, et nii mõnedki loevad mu blogi tisside pärast. Paljud mu blogi päisepildi oma arvutisse on salvestanud, ei oska isegi ette kujutada. Ilmselt astronoomiline arv.
Neljas koht „Rahva eksp kesklinna lõpututel oinaväljadel“. Pole ime, et Tartu ainus kaasaegse kunstiga tegelev inimkogum (eksp pole rühmitus) pälvib lugejate tähelepanu.
Viies „Kuradi kunstnikud“ kirjuta oma tunnetest, vaimsest ja füüsilisest valust ning suhteprobleemidest, muutu seebiooperlikuks ning lugejarekordid hakkavad tulema.

Tegelikult ei ole ma midagi kirjutanud eesmärgiga odavat populaarsust taga ajada. Kõik on sattumuslik.

Kuidas te siia jõudsite?

Kindel esikoht on Facebookil.
Teisel kohal on mu kodulehekülg, mis näitab, et sedagi üsna palju külastatakse.
Google.ee
google.com
Järgnevad blogid, kust mind on lingitud ja nende seas juhib Arni Alandi blogi Obesega Riiga

Mida te googeldasite?

Esikohal on korrektne fideelia.blogspot.com
Nüüd läheme üksiküritajate manu.
Keegi on jõudnud mu blogisse, trükkides otsingusse meeleheitliku küsimuse: „Milline on vitt?“. Üks on Tai tutvumisportaali otsides siia juhtunud. Soome tutvumisportaalid on muidugi palju igavamad. Muuhulgas on otsitud TÜ õppejõud Toivo Aavikut, LGBTQ raamatut „Kapiuksed valla“, ja skulptor Bela Czitrom'i.
Head uut aastat!

4 comments:

 1. Loomulikult loen eelkõige tisside pärast, aga vahel kirjutad sa ühtteist huvitavat ka! ; P

  ReplyDelete
 2. Ma ei kahelnudki, et just sina mu tekste põhiliselt tisside pärast loed. ;)

  ReplyDelete
 3. Obesega Riiga reepäralt end siia maha libistasin ja tervet läpaka ekraani katvat pilti silmitsedes sõnatuks jäin. Teen nüüd ühe kohvi ja tulen siis tagasi, lugema ;).
  Ja veel, ilus pilt :).

  ReplyDelete